Kontakt

 

Ziarnex spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.
ul. Cyklamenów 12
04-798 Warszawa

KRS 0000094734
NIP 113-00-36-899
REGON 010068266

Dział handlowy/zamówienia

Pn-Pt 7:00-17:00
22 872-44-44
kom. 694-491-366
kom. 694-475-527
fax. 22 872-48-70
zamowienia@ziarnex.pl

Księgowość/należności

Pn-Pt 7:00-15:00
tel. 22 490-49-49

główna księgowa:
Agnieszka Pukrop, tel. 501 862 350
ziarnexksiegowosc@apc.com.pl

księgowa: Dorota Kuzioła, tel. 734 483 523
dorotakuziola@apc.com.pl

księgowa: Monika Mucha, tel. 506 533 368
ziarnex.ksiegowosc2@apc.com.pl

Dział zakupów

Pn-Pt 7:00-15:00
kom. 698-999-840

Doradca Klienta :
prawobrzeżna część w. mazowieckiego

pmalin

Patryk Malinowski
692-431-237
patryk.malinowski@apc.com.pl

Doradca Klienta :
lewobrzeżna część w. mazowieckiego

pmalin

Cezary Nurzyński
728-346-491
cezary.nurzynski@apc.com.pl

 

Ziarnex spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.
ul. Korczaka 85
05-250 Radzymin , Pn-Pt 7:00-14:00

kom. 797-560- 696,
tel. 22 617-35-95,
ziarnex.radzymin@apc.com.pl

Doradca Klienta :

pmalin

Patryk Malinowski
692-431-237
patryk.malinowski@apc.com.pl

Ziarnex spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.
ul. Ignatki 40/1
16-001 Kleosin/Białegostoku, Pn-Pt 7:00-15:00
tel. 85 653 80 00,
kom. 664 011 048,
ziarnex.bialystok@apc.com.pl

Doradca Klienta :

pmalin

Tomasz Śliwko
664 464 923
tomasz.sliwko@apc.com.pl

Ziarnex spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.
Kazimierzowo 6c,
82-300 Elbląg, Pn-Pt 7:00-15:00
tel. 55 615 19 05
ziarnex.elbląg@apc.com.pl

Doradca Klienta :

pmalin

Patryk Jaśniewski
kom. 538 215 100
patryk.jasniewski@apc.com.pl

Ziarnex spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.
ul. Targowa 1
09-400 Płock, Pn-Pt 7:00-15:00
kom. 602 481 956,
24 262 52 55,
fax. 24 366 85 85
ziarnex.plock@apc.com.pl

Doradca Klienta :

pmalin

Damian Niedzielski
kom. 602 481 931
damian.niedzielski@apc.com.pl

Ziarnex spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.
ul. Budowlana 3D
08-110 Siedlce, Pn-Pt 8:00-16:00
kom. 600 883 133,
25 633 45 23,
fax. 25 633 45 23,
ziarnex.siedlce@apc.com.pl

Doradca Klienta :

pmalin

Mateusz Kuczaj
kom. 513 711 046
mateusz.kuczaj@apc.com.pl

 

Ziarnex spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.
ul. Przytorowa 19
16-400 Suwałki, Pn-Pt 7:00-15:00
kom. 698 999 492
87 565 37 34
fax. 87 565 37 34
ziarnex.suwalki@apc.com.pl

Doradca Klienta :

pmalin

Zbigniew Krzykwo
kom. 734 473 828
zbigniew.krzykwo@apc.com.pl

 

Ziarnex spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.
ul. ks. Józefa Schulza 9
85-315 Bydgoszcz
Pn-Pt 7:00-15:00
Doradca Klienta :

pmalin

Arkadiusz Lis
kom. 606 738 212
arkadiusz.lis@apc.com.pl

Doradca Klienta :

pmalin

Jakub Jasinski
kom. 532 697 757
jakub.jasinski@apc.com.pl