O firmie

 

Firma Ziarnex została założona w 1990 roku. Specjalizuje się w branży zaopatrzenia piekarni, cukierni, lodziarni i gastronomii w artykuły do produkcji oraz w sprzęt i odzież ochronną. Posiada swoje oddziały w Warszawie, Siedlcach, Białymstoku, Bydgoszczy, Suwałkach, Płocku i Elblągu.

 

Firma posiada profesjonalne magazyny i specjalistyczną flotę pojazdów zapewniąjcą dostawy towarów we właściwych warunkach gwarantujących bezpieczeństwo żywnościowe, w każdej ilości, bezpłatnie, w ciągu 24/48 godzin. Stały rozwój Firmy gwarantuje przynależność do Grupy APC Back Europ Polska sp. z o.o. z siedzibą w Opolu, dzięki której, Ziarnex współpracuje z największymi producentami i importerami żywności w kraju i za granicą. Głównym terenem działalnosci jest region Polski centralnej i północno-wschodniej (województwa mazowieckie, łódzkie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie, podlaskie i lubelskie).

 

Corocznie firma jest organizatorem targów branżowych połączonych z degustacją wyrobów, ich oceną, wyborem najlepszego produktu oraz będących możliwością wypromowania nowości lub wprowadzenia akcji promocyjnych. Wystawcami są najwięksi producenci i dostawcy artykułów niezbędnych do wytwarzania szerokiego asortymentu wyrobów piekarniczych, ciastkarskich, cukierniczych, lodziarskich, gastronomicznych i innych. Dynamiczny rozwój firmy pozwolił na uruchomienie internetowych kanałów sprzedaży.

 


Polecamy

775-logozaopatrzenie-lodziarni-1400014975